Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

“Duke përjetuar momentin”, Morena Taraku shfaqet joshëse në postimet e fundit

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur shqiptare Morena Taraku është një ndër  personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në medien rozë.

Ajo është shumë  aktive në rrjetet sociale, ku publikon vazhdimisht imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Ish-missi shqiptar njihet për jetën e saj luksoze që shfaq shpesh herë në këto imazhe.

Së fundi, është shfaqur joshëse derisa ka shpërndarë me ndjekësit fotografi të reja.

Veshur me një bluzë më dekolte të hapur derisa po darkonte ajo dukej mjaftë atraktive dhe joshëse.

Më shumë