Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

“Drejt përfundimit”, Rama poston foto nga Drejtoria Rajonale e Beratit

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga Drejtoria Rajonale (DRSHTRR) Berat.

Rama poston foto nga punime dhe shkruan se puna është drejt përfundimit dhe se do të jetë një shembull i transformimit epokal në çdo aspekt të shërbimit për drejtuesit e automjeteve.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me godinën e re, tanimë drejt përfundimit të Drejtorisë Rajonale (DRSHTRR) Berat, një tjetër shembull i transformimit epokal në çdo aspekt të shërbimit për drejtuesit e automjeteve, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë