Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

‘Do të t’i var brekët te Zogu i Zi…’, Isli Islami i kthehet papritur moderatores

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi ajo është bërë pjesë e rubrikës ‘Më bëj një pyetje’ në Instastory, ku shkruan ‘Këtë punë kemi sa të hapet koha’, duke iu referuar shiut.

Por një koment që ka tërhequr vëmendjen është ai i moderatorit Isli Islami, me të cilin Dojna ka shumë miqësi.

‘Të pashë më me pyetje kur të ketë diell do të t’i var brekët te Zogu i Zi’, i shkruan gazetari me shaka.

‘Hahaha gjeje shokun më të mirë se vetja thonë Isli Islami’, i përgjigjet Dojan duke qeshur, ndërsa në sfond ka vendosur një foto të të dyve.

xdhjk.jpg

Më shumë