Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Do pranojnë në komision mbështetës të Berishës? Gjiknuri: S’do vëmë këto lloj kushtesh, nuk do përjashtojmë deputetët e tjerë

Lajme të ngjashëm

 Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, i pyetur nëse do pranonin një komision mbështetës me përmbajte nga grupi i Sali Berishës, është shprehur se nuk do të përjashtojnë deputetë të tjerë.

Gjiknuri tha se i përjashtuar është vetëm Sali Berisha dhe jo deputetët që kanë shprehur mbështetje ndaj tij.

“Ne kemi thënë se nuk negociojmë me Sali Berishën, nuk do vëmë këto lloj kushtesh, nuk do përjashtojmë deputetët e tjerë”, ka thënë ai në Top Story.

Më shumë