Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Djali i ri dergjet në rrugë me kokën e çarë mbi pellgun me gjak, SKANDAL me ambulancën (Video, pamje të rënda)

Lajme të ngjashëm

Një djalë i ri është plagosur rëndë në kokë, ditën e sotme në qytetin e Durrësit, për shkaqe që nuk dihen ende.

Në videon e siguruar nga Newsbomb.al. si dhe bazuar në dëshminë e personave që ndodheshin aty pranë, djali ka qëndruar i shtrirë në tokë për më shumë se 30 minuta, ndërsa kokën ia mbante me duar mbi pellgun e gjakut një kalimtar i rastësishëm.

Dyshohet se djali është rrëzuar pa ndjenja, por nuk është e qartë nëse e ka përplasur ndonjë makinë apo është konfliktuar fizikisht. Gjendja e tij shëndetësore nuk dihet.

Për Newsbomb.al dëshmitarët thanë se ambulancës i janë dashur më shumë se 30 minuta të mbërrijë në vendngjarje ndërsa, sjellja e policit ishte indiferente.

I vetmi person që i është gjendur pranë djalit të plagosur është kalimtari i moshuar që përkujdeset për të derisa mbërin ambulanca.

Më shumë