Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Dj Sardi rrëfen se si e ngacmojnë gocat dhe nuk është diçka e zakonshme (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Dj Sardi i ftuar në emisionin e Roza Latit ka rrëfyer se si e ngacmojnë femrat, dhe nuk është diçka normale.

I pyetur nga Roza ai ka treguar një rast kur një gocë e ka ngacmuar duke e kapur nga by**t. DJ Sardi është ndër më të njohurit dhe të pëlqyerit në Shqipëri, veçanërisht nga rinia.

#Hangover me @roza_lati : Ja si e ngacmojne gocat @[email protected] dhe @mcnradioalbania

A video posted by Roza Lati © (@roza_lati) on

Më shumë