Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Digjet një makinë e parkuar në Tiranë, dyshohet e qëllimshme

Lajme të ngjashëm

Makina e një vajze është përfshirë nga flakët teksa ishte e parkuar pranë banesës së saj në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën “Vangjush Furrxhi”.

Policia bën me dije se mjeti tip “Toyota” ështën në pronësi të shtetases A.Z, 30 vjeç dhe ka marrë flakë menjëherë në mënyrë të papritur.

Paraprakisht dyshohet se zjarrvënia ka qënë e qëllimshme dhe kanë filluar hetimet për të zbuluar më shumë.

Forcat e policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Më shumë