Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Diell dhe temperatura deri në 20°C, mësoni si do jetë moti sot

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme nuk priten reshje pothuajse në të gjitha qarqet. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 19 °C

në vendet e ulëta: 7 / 20 °C

në vendet malore: 3 / 14 °C

Për shkak të motit të mirë era pritet që të jetë e lehtë.

Më shumë