Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Deklarata e fortë e gazetarit: Lulzim Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohet jeta e vajzave nga Sali Berisha

Lajme të ngjashëm


Gazetari Çim Peka ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, pais u shpreh se kolegë të njohur të tij i kanë thënë se kryedemokrati Lulzim Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohet jeta e vajzave nga Sali Berisha.

Ai e ka bërë këtë deklaratë përballë ish-kryeministrit Berisha, por ky i fundit tha se kjo ishte akuza e parë në jetën e tij e kësaj natyre.

Peka: Gazetarë të njohur në Tiranë më kanë thënë se zoti Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohen vajzat me jetë prej Sali Berishës.

Berisha: E kam marrë vesh një gjë të tillë dhe kjo është akuza e parë në jetën time që unë dëgjoj të kësaj natyre. Është i sëmurë se nuk më ka shkuar mendja kurrë.

Më shumë