Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Degjeneron debati “Live”, Rakipllari – Vangjelit: Boll se je budalla, o idiot (Video)

Lajme të ngjashëm

Situata politike në vend jo vetëm që ka nxitur debate të ashpra në studiot televizive, por së fundmi analistët e ftuar në panelet e emisioneve më të ndjekura kanë degjeneruar në fyerje ndaj njëri-tjetrit.

Pas sherrit në emisionin Studio e Hapur, ku Shpëtim Nazarko i tha Kreshnik Spahiut “Ik pirdhu o propagandist partie”, këtë herë në studion e Opinion janë rritur tensionet mes Robert Rakipllarit dhe Lorenc Vangjelit.

Rakipllari e ka krahasuar Vangjelin me “ nivel pak më i lartë se socialistja e Beratit”, pasi sipas tij “kërkon që Rama dhe Meta të mos ndahen.

Por Rakipllari nuk është mjaftuar me kaq duke e quajtur “budalla” dhe “idiot”, ai i ka thënë “Boll se i gjithë Facebook-u po të quan gomar”.

Më shumë