Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Cristiano e la Irinën për t’i bërë qejfin mamit

Lajme të ngjashëm

Cristiano Ronaldo e la të dashurën e tij Irina Shayk pasi kjo e fundit nuk erdhi në festën e 60-vjetorit të nënës së tij.

Sulmuesi portugez nuk e ka anashkaluar dot moprezencën e Irinës në festën e ditëlindjes dhe për këtë arsye i ka dhënë fund marrëdhënies 5-vjeçare me bukuroshen ruse.

Sipas mediave portugeze, Irina nuk ka pasur kurrë marrëdhënie të mira me nënën dhe dy motrat e Cristianos. Nëna Dolores donte që ajo të ishte një mama me kohë të plotë për Cristiano Jr., por sipas një burimi, Irina kishte prioritete të tjera.

Më shumë