Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Çim Peka humbet durimin, kapet keq me Artan Hoxhën në emision (Video)

Lajme të ngjashëm

Gazetari Çim Peka duket se e ka humbur durimin duke dëgjuar kolegun Artan Hoxha në emisionin “Opinion” teksa shpjegonte detajet e pajisjes së përgjimit që përflitet se ekziston dhe përdoret në mënyrë të paligjshme nga Policia.

Peka e ka ndërprerë Hoxhën duke i thënë se “Ke 20 minuta që po i shpjegon këtu shqiptarëve si përdoret pajisja. Çfarë po bën po trajnon shqiptarët si të përdorin pajisjen?”, ndërsa Artan Hoxha i ka kërkuar atij të flasë dhe të tregojë nëse di ndonjë rast të ndonjë politikani që është përgjuar.

 

Më shumë