Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Ç’po bën Olta pas largimt të ambasadorit?!

Lajme të ngjashëm

Pas takimit me ambasadorin Alexandër Arvizu, Olta Gixhari duket se ka vendosur t’i përkushtohet palestrës.

Aktorja bukuroshe, duket mjaft në formë dhe e lumtur me kostumin e saj sportiv.

Përmes një fotoje të postuar në instagram, Olta tregon se ndjehet mirë e veshur me rrobat e saj firmato.

E si mund të ndjehet ndryshe një vajzë që u bë  “peng” për një ambasador?!

Më shumë