Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

“Buzë Vjosës me Damian e Balluk”, tre ministrat pozojnë të qeshur për hapjen zyrtare të Kardhiq-Delvinë

Lajme të ngjashëm

Rruga Kardhiq-Delvinë, një nga akset më të rëndësishme për jugun e vendit dhe veçanërisht për zonën bregdetare, është hapur zyrtarisht sot më 2 korrik. Ashtu siç ishte njoftuar nga Qeveria shqiptare, rruga nga sot është e kalueshme për të gjithë.

Mirela Kumbaro pozon buzë Vjosës, në Tepelenë, me dy kolegët ministra, Balluku e Gjiknuri. “Ne buze te Vjoses me pamje nga deti, me dy bashkeautoret e aksit Kardhiq-Delvine, Belinda Balluku dhe Damian Gjiknuri, siç kendojne dhe lebërit “Damian e Balluk”, shkruan ajo dhe ndan këtë foto.

Më shumë