Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Burri kthehet në shtëpi dhe gjen të pajetë gruan në banesë, telefonon me urgjencë policinë

Lajme të ngjashëm

Një grua është gjetur e pajetë në Vushtri, Kosovë në banesë nga burri i saj, i cili ka njoftuar menjëherë policinë.

Trupi i pajetë i gruas është dërguar në spital për të kryer ekspertizën mjeko-ligjore për të përcaktuar shkakun e vërtetë të vdekjes së saj.

“Fshari Oshlan, Vushtrri 21.05.2021 – 12:00. Një mashkull  kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, viktimë femër  kosovare është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Njësitet relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Më shumë