Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Brenda laboratorit në Xibrakë, si përpunohej kokaina

Lajme të ngjashëm

Si përpunohej kokaina në laboratorin e zbuluar në Xibrakë të Elbasanit?Ccfarë pajisjesh përdoreshin për shkëputjen e kokainës nga rrobat e fëmijëve dhe kthimin e saj në një lëndë gati për tregun europian? Televizioni Top-Channel ka hyrë në laboratorin që është bërë kryelajmi i këtyre ditëve, duke na sjellë detaje nga ambjentet e përdorura për aktivitetin ilegal.

 

https://www.youtube.com/watch?v=86nu2bhF-Cs&feature=player_embedded

 

Më shumë