Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

Bomb Video

Letra e Mark Shllakut, drejtuar bashkëshortes pak orë para pushkatimit

https://youtu.be/sudFuP-NG4Y?si=wgX2Nc3-vY_O9e_b

Monica Bellucci feston sot 59-vjetorin

https://youtu.be/6TBs2DHfz4o?si=I1A3xTYf1Ijk8mBB

Dua Lipa tregon se çfarë pëlqen te gratë shqiptare

https://youtube.com/shorts/MWqmbAqdGzY?si=uvSyiGbm8-Bd3KCR

Rama: Vizita në Itali, me plane e projekte për thellimin e partneritetit strategjik

https://youtube.com/shorts/FtYLSsfAl1Q?si=_itDowwPuEqckRg2

Sot, Dita Botërore e Turizmit, por si e gjen Shqipërinë kjo datë?

https://youtu.be/WraJf4Lw4NA?si=ppjj12AHuox83nme

Milan Radojçiq, nënkryetari i Listës Serbe drejton grupin terrorist

https://youtube.com/shorts/6fBh66V8CSY?si=wY94-549q3AnB4-z

Pamjet e armëve të terroristëve Serbë në Kosovë

https://youtube.com/shorts/yypYp9JuS3c?si=azGtuO0RS_e5HlpN

Kurti: Grupi terrorist i përkrahur politikisht dhe financiarisht nga Beogradi

https://youtu.be/CSS0NovNcmY?si=d_7DedBGK5JBjNIU

Policia Rrugore e Tiranës video sensibilizuese për shoferët

https://youtu.be/P8qIUmHCwHg?si=V60U9LMfoJKkJ63t

Lajmet e fundit