Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

BMW me shpejtësi marramendëse, del nga rruga dhe përplas për vdekje 4 të rinjtë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Babai i personit që shkaktoi aksidentin është shprehur se ai kishte vetëm dy javë që e kishte marrë makinën.

 

 

Më shumë