Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Blogu i Blerines

Vitaminat që na duhen në kohë Covidi? Blerina tregon për çfarë ka nevojë trupi ynë

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Pas disa muajve të munguar do të rikthehemi në blogun tonë. Aty ku pak rreshta do...

Cilat fruta të thata duhet të konsumojnë fëmijët? Zbuloni çfarë rekomandon Blerina

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Të shijshme dhe të shëndetshme, frutat e thata me larmishmërinë e tyre iu pëlqejnë të mëdhenjve...

Vjeshta e relaksit, Blerina zbulon ‘mrekullitë’ e baltrave detox

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Vjeshta është koha më e përshtatshme për të vendosur në lëkurën e trupit tonë baltrat detox....

Përdorimi i pilulave për t’u dobësuar, Blerina ju tregon shqetësimet që sjellin

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Me ardhjen e vjeshtës, një tjetër kategori, e ndryshme nga ajo e vajzave dhe grave që...

Keni probleme me fytyrën? Blerina zbulon ‘mrekullinë’ e ujit të kamomilit, ja si ta përdorni pas plazhit

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Kamomili do të jetë sot tema jonë e blogut. Jo rastësisht ajo është lënë për ditët...

Rrezet e diellit shtojnë nishanet në lëkurë, Blerina ju tregon ç’duhet të bëni

Blogu i Blerinës për newsbomb.al   Dielli dhe rrezet e tij te nxehta tani në verë, shtojne shumë hartën e nishanëve...

Ju shqetësojnë aknet? Blerina tregon ushqimet që i eleminojnë

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Lidhja mes ushqimit dhe pucrave në fytyre duket të jetë aq e ngushtë sa po të përzgjedhim...

Jemi në muajin e kumbullave… Blerina ju tregon vlerat e këtij fruti: Si mund t’i përdorni për t’u dobësuar

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Kumbullat janë një frut i cili përbëhet nga 85% uje dhe ato përmbajnë vetem 53 kalori...

Këshillat e vyera të Blerinës, si duhet të veprojmë gjatë SHTATZËNISË dhe GJIDHËNIES, çfarë duhet dhe NUK duhet të përdorim

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Të bëhesh mama është një eksperiencë e mrekullueshme. Por edhe kjo fazë e jetës ka problematikat...

FILLUAN PUSHIMET/ Përveç kremit dhe vajrave, ja një mënyrë tjetër për nxirje perfekte të lëkurës

Blogi i Blerinës për newsbomb.al Vera është sinonim i diellit, detit dhe nxirjes. Përveç kremit të diellit dhe vajrave që stimulojnë...

Lajmet e fundit