Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Bien në kontakt me rrymën elektrike, 35-vjeçari ndërron jetë rrugës për spital

Lajme të ngjashëm

Një 35-vjeçar në fshatin Domje ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Policia bën me dije, se B.K 35 vjeç banues na Bathore duke punuar për studimin dhe matjen e nivelit të ujit, ka patur kontakt me energjinë elektrike, ku ka gjetur vdekjen gjatë rrugës për në spital.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Më shumë