Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Bëri punën që i takon, deputeti i PS ndihet krenar dhe nxiton të njoftojë miqtë

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi, njëkohësisht kryetar i Komisionit për Veprimtaritë prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin ndihet shumë i kënaqur me faktin se ka arritur të bëjë ashtu siç duhet punën e tij.

Shalsi ka publikuar raportin e Institutit të Studimeve Politike që sqaron se ky komision mban rekordin e diskutimeve dhe mbledhjeve, krahasuar me komisionet e tjera të Kuvendit.

“Më në fund dikush pikasi se çfarë bëhet në komisionin që unë kam nderin të drejtoj… dhe të mendosh që është vetëm pjesa e dukshme e asaj që në të vërtetë ndodh”, shkruan deputeti në postimin që ka ndarë me miqtë në Facebook.

Gjithsesi, Shalsi me të vërtetë duhet të ndihet i entuziasmuar pasi kolegët e tij në komisionet e tjera,sipas ISP, linin për të dëshiruar me punën e tyre.

Më shumë