Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Belind Këlliçi poston foton familjare në 36-vjetorin e lindjes: Këtë ditëlindje më i lumtur dhe i bekuar se kurrë

Lajme të ngjashëm

Kandidat i opozitës për kryetar të Bashkisë Tiranë, Belind Këlliçi sot ka festuar 36-vjetorin e lindjes.

Politikani ka publikuar një foto me familjen, teksa shkruan se në këtë ditëlindje është më i lumtur dhe më i bekuar se kurrë më parë.

“Këtë 36 vjetor më i lumtur dhe i bekuar se kurrë pranë familjes sime ❤️ Faleminderit të gjithë miqve e dashamirësve për urimet dhe mesazhet në këtë ditë. Përherë mirënjohës ndaj jush” shkruan Këlliçi në postimin e tij.

Më shumë