Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

“Bëja seks katër herë në natë”, ylli televiziv rrëfen marrëdhënien me Scotie Pippen: Asnjë ditë pushim për 23 vite

Lajme të ngjashëm

Ylli i “Reality TV”, Larsa Pippen pretendon se ka bërë seks katër herë në natë, çdo natë, gjatë martesës së saj 23-vjeçare me legjendën e NBA, Scottie.

Dyshja u martuan gjatë kulmit të dinastisë Chicago Bulls në vitin 1997. Larsa dhe Scottie kishin katër fëmijë së bashku gjatë marrëdhënies së tyre përpara se të ndaheshin në vitin 2016. Pas kësaj ndarjeje ata u bashkuan sërish për t’u ndarë zyrtarisht në vitin 2021.

Larsa foli në një intervistë për jetën e saj seksuale me Scottie gjatë martesës së tyre 23 vjeçare.

Ajo tha: “Unë kam bërë gjithmonë seks katër herë në natë. Kam bërë seks katër herë në natë çdo natë.Nuk kam pasur asnjëherë ditë pushimi për 23 vjet”.

48 vjeçarja tashmë është në lidhje me djalin e Michael Jordan, Marcus, 32 vjeç.

Më shumë