Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

Bebe Rexha shtatzënë? Tha se nuk ka të dashur, por këngëtarja fotografohet me barkun e fryrë

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një ndër femrat më të famshme në botë.

Vetëm disa ditë më parë bëri xhiron e medias deklarata e këngëtares, e cila tha se nuk ka të dashur, pasi meshkujt kanë frikë prej saj.

Mirëpo së fundmi fansat kanë shpërndarë një foto të Bebes të bëra nga paparacët, ndërkohë ngrenë dyshimet se është shtatzënë.

Në foto duket barku i fryrë i këngëtares, por shqiptarja e ka mohuar të jetë shtazënë dhe ka thënë se është thjesht topolake.

-640-0-5ca741503446f.jpg

-640-0-5ca7414b9c025.jpg

Më shumë