Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Batuta dhe të qeshura me aktorin që e imiton, Sali Berisha: Dyshe si kjo nuk ka parë bota (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministrin Sali Berisha jemi mësuar ta shohim gjithmonë brenda konturit të politikanit, por sot na ka befasuar të gjithëve.

Ish-Kryeministri është bërë pjesë e spektaklit “Dance With Me”.

Aktori Drilon Hoxha që është konkurent në spektakël i ka bërë një vizitë Sali Berishës në zyrën e tij, i maskuar si vet ish-Kryeministri. Berisha duket se e ka pritur me shumë humor aktorin. Gjatë gjithë bisedës kanë zhvilluar batuta të shumta së bashku. “Këtu je në zyrën tënde doktor, ti duhet të më mësosh mua”- shprehet Sali Berisha.

Sakaq, ish-Kryeministri ka shfrytëzuar rastin për t’ju uruar shqiptarëve festën e Krishtlindjeve.

Ndërkohë videon e mbyll me një batutë: “Dyshe si kjo nuk ka parë bota”.

 

Më shumë