Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

bashkim shehu

Lajme të ngjashëm

Shprehin si politikanë gjithë mbështetjen e tyre për hapjen e dosjeve. Por dje në promovimin e librit të Bashkim Shehut “Fjalor udhëzues për misterin e dosjeve”, asnjë politikan, madje asnjë akademik nuk ishte në ceremoni. Ishin botuesit e shtëpisë Toena, dhe dashamirës të autorit dhe shtëpisë botuese, edhe pse ceremonia u zhvillua në Akademinë e Shkencave. A thua zyrtarët e lartë nuk presin udhëzime?

Më shumë