Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

Bashkëshortja i kërkoi ta rrihte, burri bën për spital të dashurën 24-vjeçare

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi ku një burrë që tradhtonte gruan e tij ka dhunuar të dashurën e tij.

Sipas informacioneve të policisë ai kishtë rrahur të dashurën pasi bashkëshortja ja kishte kërkuar këtë gjë si një mënyrë që ajo të falte.

Ngjarja ndodhi pasi Beyza Yurttas, 24-vjeç zbuloi se i dashuri i saj Bulent Yuksek ishte në fakt një burrë i martuar, dhe vendosi që të ndahej nga ai.

Njëkohësisht edhe bashkëshortja e Bulent kishte zbuluar historinë e tyre prandaj dhe ai kishte planifikuar planin për të rrahur të dashurën e tij, si një mënyrë mizore për të kërkuar falje ndaj bashkëshortes.

24-vjeçarja ka treguar ngjarjen e tmerrshme si Bulent e kishte rrahur atë.

 “Nuk e di përse pranova të takoheshim, por ai menjëherë më tërhoqi brenda makinës dhe mbylli dyert. Ai nisi të më rrahë, duke më goditur pa ndaluar. Por gjëja më e pështirë ishte kur ai mori në një video-thirrje gruan e tij, për t’i treguar atë që po bënte. “A të pëlqen e dashur?” e pyeste ai.

Beyza shton se në vend që gruaja t’i thoshte atij të ndalonte, ishte përgjigjur: “Po më pëlqen, qëlloje përsëri, edhe një herë për mua”.

Menjëherë 24-vjeçarja ishte dërguar në spital me ambulancë, ndërsa shton se tmerri i saj vazhdoi kur pas marrjes në pyetje ish- I dashuri i saj u la i  lirë nga policia.

Më shumë