Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Bardhi: Nuk e di kush doli në ballkon, as kush janë ata në foto me sanitaren! Shkopinjtë i hodhën ata nga poshtë

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi thotë se nuk ka dijeni kush janë personat që dolën nga zyra e Lulzim Bashës dhe u përplasën me mbështetësit e Sali Berishës që u ngjitën me shkallë ditën e 8 janarit.

I pyetur në emisionin “Opinion”, edhe për fotografinë ku disa të rinj të veshur me të zeza dhe me maska shfaqeshin në ambientet e PD-së, Bardhi tha se nuk ka arritur të identifikojë asnjë prej tyre.

“Pyeta edhe sanitaren, dhe tha që nuk e mbaj mend”, u shpreh Bardhi.

I pyetur për shkopinjtë që kishin në duar, Bardhi tha se ishin mbështetësit e Berishës ata që kur sulmuan selinë qëlluan me shkopinj dhe i hodhën në katin sipër.

Më shumë