Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Balla në Fier, Gjiknuri në Elbasan, Rama prezanton drejtuesit e rinj politikë në qarqe

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama në Asamblenë ka prezantuar drejtuesit e rinj të qarqeve.

Taulant Balla prej kohësh në Elbasan, tani më do të jetë drejtues politik në qarkun e Fierit, ndërsa në Elbasan Damian Gjiknuri.

“Fierin do ta drejtorë Taulant Balla, Elbasanin Damian Gjiknuri, Vlorën Arben Ahmetaj, Shkodrën Edona Bilali, Kuksin Elisa Spiropali, Durrësin Ardian Cela, Berat Bledi Cuci, Gjirokastrë Mirela Kumbarin, Dibrën Ulsi Manja, Lezhën Bledi Klosi dhe Tiranën Erjon Veliaj”, tha Rama.

Vijon…

Më shumë