Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

AUTHOR NAME

r00t

20439 POSTIME
0 KOMENTET

Rrëzimi i murit në Butrint, Autoritetet: 4 muaj për restaurimin

Që prej disa ditësh në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto të shkatërrimit të një pjese të murit rrethues të Parkut Kombëtar të Butrintit....

Lëvizja ‘’Mjaft’’: Qeveria Rama, nga 25 premtime ka mbajtur vetëm 6

  Lëvizja ‘’Mjaft’’ ka kaluar në sitë punën e deritanishme të qeverisë Rama, duke e krahasuar me premtimet e bëra në fushatën elektorale për...

Kokainë, Pranga dhe Politikë

DOSJA_E_PROKURORISE_1.docx

Kokaina, Gjykata lë në burg 4 anëtarët e dyshuar të grupit

Mbeten në burg edhe 4 pjestarët e tjerë të dyshuar të grupit kriminal, të cilët u arrestuan gjatë aksionit të policisë ‘’Xibraka’’. Në një...

Deputeti demokrat Zeneli: Prokuroria të vazhdojë hetimin për trafikantët e kokainës

Partia Demokratike, nëpërmjet deputetit të saj Alban Zeneli i ka kërkuar organit të akuzës që të bëjë hetime të thella dhe të plota për...

Rrëzimi i murit në Butrint, Autoritetet: 4 muaj për restaurimin

Që prej disa ditësh në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto të shkatërrimit të një pjese të murit rrethues të Parkut Kombëtar të Butrintit....

Brenda laboratorit në Xibrakë, si përpunohej kokaina

Si përpunohej kokaina në laboratorin e zbuluar në Xibrakë të Elbasanit?Ccfarë pajisjesh përdoreshin për shkëputjen e kokainës nga rrobat e fëmijëve dhe kthimin e...

Lufta ndaj terrorizmit, Nishani mbledh krerët e institucioneve. Rama: Jemi të ekspozuar ndaj terrorit islamik

  Pas sulmeve të disa ditëve më parë në Paris, presidenti i Republikës Bujar Nishani mblodhi sot drejtuesit e institucioneve përgjegjëse për ruajtjen e...

Burg për Ermal Hoxhën, Avokati: Ishte taksixhiu i kolumbianëve

‘’Arrest me burg’’ për Ermal Hoxhën, Ilir Hysenin dhe për dy kolumbianët Cesar Avila dhe Wather Moreno. Ky është vendimi i marrë sot nga...

Ljamet e fundit