Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

AUTHOR NAME

Matea

7078 POSTIME
0 KOMENTET

‘Rilindja’ vjedh vota edhe kur kanë mbaruar zgjedhjet, Patozi akuza të forta: Bindjes Demokratike i rrëmbejnë një mandat tjetër në Durrës

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka akuzuar 'Rilindjen' se i kanë rrëmbyer një mandat tjetër në Durrës. Patozi sqaron se...

Rama nuk ndalet, publikon mesazhin e një tjetër aktore: Të vihet një gur sot që mua të më përfaqësojë në 2220, jam për një...

Kryeministri Edi Rama nuk ndalet duke publikuar mesazhet e aktorëve lidhur me çështjen e Teatrit Kombëtar. Këtë herë, Rama ka sjellë...

Sulm me bombë në autobus, vdesin 35 persona, plagosen 27 të tjerë

Të paktën 35 persona kanë humbur jetën  dhe 27 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e shpërthimt të një bombe në rrugë...

Ameli si një kukull e vërtetë,  mrekullohen VIP-at nga FOTOT

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Miriam Cani është në pritjen e fëmijës së dytë. Ndërkohë ajo ka ndarë në rrjetet...

Me sqetullat me qime, komentuesja ‘kryqëzon’ këngëtaren: Ike ti nga fshati, jo fshati nga ty

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është një prej artiseve të komentuara më së shumti në lidhje me jetën e saj private. Ajo...

U pezullua nga detyra për nxjerrje të iformacionit sekret, gjykata heq masën për shefin e Komisariatit të Cërrikut

Gjykata e Durrësit ka hequr masën e pezullimit nga detyra për shefin e Komisariatit të Cërrikut, Bilal Semanaj. Semanaj u pezullua...

Meta dekreton tre ligje, mes tyre edhe mbrojtja civile, Blushi ironizon Xhaçkën: Meqe kishte paqartësi nga zëdhënësja e re e Tsenelis

  Këshilltari i presidentit, Tedi Blushi ka lexuar mesazhin e gjatë që publikoi mengjesin e sotëm presidenti Ilir Meta. Blushi u...

IKMT aksion në aksin Milot-Rrëshen, prishen 35 objekte

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur një aksion në aksin kombëtar rrugor Milot-Rrëshen. Përgjatë këtij segmenti janë planifikuar të...

Bllokimi i ceremonive zyrtare në bashki, Afrim Krasniqi thirrje zyrtarëve të opozitës: Të marrin fund! Shkoni në gjykatë e prisni verdiktin (E PLOTË)

Politologu i njohur Afrim Krasniqi i ka bërë thirrje zyrtarëve që drejtojnë opozitën politike se nismat e bllokimit të ceremonive zyrtare  dhe paralajmërimet se...

Ljamet e fundit