Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

AUTHOR NAME

Ismail

5 POSTIME
0 KOMENTET

Ngjarja në Fier, ministri Tahiri: Nishani dhe KLD mbrojnë gjyqtarët e korruptuar

Gjyqtaret e korruptuar po mbajne vendin ne thundren e dhunes e krimit, e kunder tyre duhet te punojme te gjithe qe viktimat mos...

Hollandë, vriten dy vëllezërit shqiptarë. Një shqiptar tjetër plagoset

Tre shqiptarë nga Elbasani janë përfshirë në një shkëmbimi zjarri në qytetin e Roterdamit, në Hollandë. Si pasojë kanë ngelur të vdekur dy vëllezërit...

Aksident në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Një i vdekur, një i plagosur

Në orët e para të mëngjesit, një automjet tip “Benz” me targa AA 343 IB me të cilin udhëtonin dy persona, në aksin rrugor...

Shaqiri prezantohet si shqiptar tek Interi

Debutimi i tij, pritet këtë fundjavë në ndeshjen Empoli-Inter. 

Andi Lila i pafat. Dëmtohet në ndeshjen debutuese me Parmën

Ndeshja Parma-Kaljari, ishte për kualifikueset në çerekfinale të  Kupës së Italisë dhe ka përfunduar me rezultatin 2-1 për ekipin emilian të Parmës.

Ljamet e fundit