Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

AUTHOR NAME

Pinoku

23624 POSTIME
0 KOMENTET

McGonigal pranoi fajësinë, Meta: U vërtetuan pagesat e paligjshme për të goditur opozitën

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar për shpalljen fajtor dhe pranimin e fajësisë nga ish-shefi i Kundërzbulimit të FBI, Charles McGonigal,...

Bashkia e Matit i jep 770 milionë lekë kompanisë së ish-deputetit të PD

Rikonstruksion i plotë i shkollës së mesme “Pjetër Budi” në Burrel do t'i kushtojë buxhetit të shtetit plot 770 milionë lekë. Tenderi është fituar...

PARADOKSI/ Krah të madhit Agim Krajka, familja i çon dhe “pallatin” në varr ndërtuesit Fatmir Sinanaj

"Artist i Popullit" dhe kompozitori i madh Agim Krajka u nda nga jeta dy vite më parë, duke lënë pas një vargje e këngë...

Prangoset ish-drejtori i Burgut të Lushnjës dhe i dorëzohet SPAK

Judmir Shurdhi, ish-drejtor i Burgut të Kosovës në Lushnjë, është arrestuar nga Policia e Fierit dhe i është dorëzuar Prokurorisë së Posaçme. 43 vjeçari...

“Fluksi” zbulon 250,000 euro të fshehura në një furgon në Portin e Durrësi

Muhamed Hoxha, shoferi 58 vjeçar i një furgoni që u fut në Portin e Durrësit nga Italia, është arrestuar nga  shërbimet e Policisë Kufitare....

Gazeta Dita

Gazeta Fjala

Ljamet e fundit