Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

AUTHOR NAME

donisa

11686 POSTIME
0 KOMENTET

Basha takon demokratët në Lezhë: Beteja e vetme partisë sonë është me Edi Ramën

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka qenë ditën e sotme në Lezhë për t'u takuar me disa demokratë. Gjatë fjalës së tij, Basha tha se...

Meta ‘nuk u ndahet’ patronazhistëve: Ngjarja të zbardhet plotësisht pa zvarritje të mëtejshme, autorët të dalin para drejtësisë

Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetet sociale, për daljen e të dhënave personale të rreth 910 mijë qytetarëve të Tiranës për...

Kolegji Zgjedhor rrëzoi kërkesën për Gjirokastrën, reagon PD dhe LSI: Vendimi u dha në kohë të shkurtër, nuk u pranuan provat shtesë

Kolegji Zgjedhor rrëzoi ditën e sotme kërkesën e PD-së për të shpalljen e zgjedhjeve të pavlefshme të zgjedhjeve në Gjirokastër. Menjëherë pas këtij vendimi kanë...

Etilda Gjonaj reagon për videot SKANDALOZE të Enkeleda Kapedanit: T’i hetohet pasuria, ka turpëruar drejtësinë

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar pas videove skandaloze të gjyqtares së Elbasanit, Enkeleda Kapedani. Kjo e fundit kishte hapur llogari në Tik Tok,...

KAS jep vendimin për Fierin, rrëzon kërkesën e PD-së për pavlefshmërinë e zgjedhjeve

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve ka rrëzuar ditën e sotme kërkesën e Partisë Demokratike për shpalljen e zgjedhjeve të pavlefshme në qarkun e Fierit. Kujtojmë...

Videot duke sfiluar korridoreve të gjykatës, reagon për herë të dytë Enkeleda Kapedani: Jam grua dhe nënë, u ndjeva keq se duan të më...

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani ka reaguar për herë të dytë pasi iu publikuan videot që kishte bërë në Tik Tok, duke...

U arrestua në Dubai për vrasjen e babë e bir, flet avokati i Florenc Çapjas: Ka kërkuar azil politik

Florenc Çapja dyshohet se ka urdhëruar ekzekutimin e Gentian dhe Nezir Beqirit. Sipas informacioneve për Report Tv, ai ka kërkuar azil në Dubai. Avokati i...

Matthew Palmer arrin në Ambasadën e SHBA-së, do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

Zëvendës Ndihmës Sekretar i Shtetit të SHBA-së, Matthew Palmer ka mbërritur ditën e sotme në Kosovë, ndërsa është bërë e ditur se do të...

E quante veten “shenjtore” që mund të shëronte sëmundje, arrestohet gruaja mashtruese

Ajo e quajti veten “shenjtore”, pretendonte se mund të futej në ADN-në e njeriut dhe në këtë mënyrë mund të shëronte çdo sëmundje. Prej disa...

FOTO/ Taulant Balla vesh çizmet dhe del në terren: Siç ju kisha dhënë fjalën banorëve…(E PLOTË)

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, gjatë vizitës për të parë punimet e riparimit të...

Ljamet e fundit