Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

AUTHOR NAME

Aulona

31673 POSTIME
0 KOMENTET

Fluks udhëtarësh në Kapshticë dhe Qafë Thanë, shkak ndërprerja e energjisë

Në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës dhe Qafë Thanës është regjistruar sot një numër i lartë udhëtarësh dhe pritje të gjata. Sipas informacioneve autoritetet...

3 vite pasi u dogj nga zjarri, Katedralja “Notre Dame” në Paris do të rihapet në vitin 2024

Katedralja Notre-Dame është në rrugën e duhur për të hapur dyert e saj për adhuruesit dhe publikun në vitin 2024. Kështu është shprehur ministrja...

Habit hoxha: Përdorimi i Wireless-it të komshijes është mëkat i madh

Një hoxhë nga Kosova ka thënë se është mëkat i madh përdorimi i Wireless’it të fqinjëve, pa dijeninë dhe lejen e tyre. Sipas tij nuk...

VIDEO/ Incident në koncertin e Ylli Limanit, çfarë i ndodhi këngëtarit?

Këngëtarit Yll Limani i ka ndodhur një incident gjatë një koncerti. Teksa ai ka qenë duke performuar në skenë, gati sa “nuk ka djegur” dorën...

“Greqi çfarë gomerësh nxjerr tani”, Artan Hoxha ironizon emisionin e Çanit: Kujdeset të na përshëndesë çdo të premte

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar emisionin “Zonë e Lirë”, i cili prej vitesh moderohet nga Arjan Çani dhe ku transmetohet çdo të premte në...

“Partia e Punës kishte Ramën karikaturistin e preferuar”, Meta: Do të zbardhim grabitjet galopante të kryeministrit

Ish-presidenti i vendit, Ilir Meta, ka reaguar sërish për çështjen e përfshirjes së emrit të tij në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, duke ironizuar...

Vendi i fundit i Bashkimit Europian, Gazprom pezullon furnizimet me gaz në Letoni

Gjigandi rus energjetik Gazprom thotë se ka pezulluar furnizimet me gaz në Letoni - vendi i fundit i BE-së që ka përjetuar një veprim...

VIDEO/ Po flisnin për krizën energjitike, fiken dritat në konferencën e ministres gjermane me homologun grek

Një incident ka ndodhur gjatë konferencës së përbashkët për shtyp të ministres së Jashtme gjermane, Annalena Burbock dhe homologut grek, Nikos Dendias, e cila...

“Më mbyllte në shtëpi e më qëllonte me grushta fytyrës”, këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin e përjetuar nga i dashuri: E ka parë edhe nëna ime…

Ajo është këngëtare e këngëve popullore në Shqipëri. Në një nga intervistat e saj, tha se i pëlqejnë sfidat dhe se i merr parasysh...

AKSHI njofton ndërprerjen e shërbimeve: Do të kryejmë një operacion mirëmbajtje për rreth 10 orë

Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit ka njoftuar qytetarët shqiptarë se për rreth 10 orë faqet zyrtare të institucioneve publike do të jenë sërish...

Ljamet e fundit