Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

AUTHOR NAME

Anxhela

10 POSTIME
0 KOMENTET

“Bomba” Qereti nuk ndalet

  Gjithashtu, shumë shpejt Bleona do të publikojë edhe videoklipin e saj të parë për tregun internacional.  

Martini bëhet me vëlla

Disa ditë më parë, moderatorja Xhemi Shehu ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Gabriel....

Kujt i thotë Ermal Mamaqi “Futja kot”?

  Nuk dihet nëse është projekt televiziv apo muzikor, por përflitet që do të jetë një program që i ndjeri Dr. Flori nuk...

Të ndjehesh i bekuar si Julian Deda

  Midis  komenteve të fansave, nuk mungojnë as ato të gjyshërve.  

Teuta Selimi dhe Etnon “Pa ndjenja”

Pas suksesit të këngës me nota patriotike “Shqip Dance” me Lyrical Son, Etnon vijnë sërisht me një bashkëpunim të ri.  “Pa ndjenja” titullohet balada e...

Cristiano e la Irinën për t’i bërë qejfin mamit

Cristiano Ronaldo e la të dashurën e tij Irina Shayk pasi kjo e fundit nuk erdhi në festën e 60-vjetorit të nënës së tij....

Soni Malaj, së shpejti bashkëpunim me Young Zerka

Mesa duket Soni Malaj dhe Young Zerka do të vinë me një bashkëpunim së shpejti. Këngëtarja ka bërë një postim në rrjetin social Facebook...

Ilva Tare 4-muajshe shtatzënë

Gazetarja Ilva Tare është në pritje të fëmijës së saj të parë nga bashkëjetesa me deputetin e Partisë Demokratike, Eduart Selamin. Pas shpalljes...

Ja çfarë fshihet pas jetës luksoze të Rezarta Shkurtës!

  Ermal Hoxha është biznesmen, ndërsa Rezarta, që prej një viti ushtron një aktivitet privat, i cili ka lidhje me artin, por jo me...

Ljamet e fundit