Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Asgjësohen 2.100 bimë narkotike në Lezhë

Lajme të ngjashëm

Policia ka asgjësuar 2.100 bimë narkotike të dyshuara si kanabis sativa.

Burime të policisë bëjnë me dije së lënda narkotike ishte e kultivuar në 4 parcela në fshatin Ungrej të Lezhës.

Ende nuk dihen autorët, por policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tyre.

Më shumë