Tirana
scattered clouds
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
4.6kmh
40 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

Arrestohet 64- vjeçari grek, mori peng dhe përdhunoi të miturin shqiptar

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Triadha në ishullin e Evias. 

Një 64 vjeçar grek dhe një 39-vjeçar indian janë arrestuar nga policia greke pasi morën peng dhe përdhunuan një 14 vjeçar shqiptar.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërkohë priten analizat nga mjeku ligjor.

Më shumë