Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Arbër Hajdari e zbulon, nuk do të jetë opinionist në Big Brother VIP 3

Lajme të ngjashëm

Opinionisti i Big Brother Vip Arbër Hajdari ka folur për eksperiencën e tij në këtë realityshow, ku ka qenë pjesë si opinionist për dy edicione.

Ai në një intervistë për “N’Trip” ka treguar planet për të zgjeruar familjen, pasi dëshiron që të ketë shumë fëmijë.

Ndër të tjera ai është shprehur se nuk e sheh veten pjesë të Big Brother Vip 3, teksa tha se një opinionist nuk mund të jetë i përjetshëm pasi fillon dhe konsumohet.

“Vjet ishte më e vështirë, për shkak të ngarkesës që kam. Gjithmonë kam dashur të ruaj qetësinë dhe mos ndikohem nga komentet jashtë, dhe ti rri larg trysnisë dhe të prezantoj atë që jam. Opinionisti nuk mund të jetë i përjetshëm, fillon dhe konsumohesh dhe mendoj se nuk e shoh më veten në sezonin e radhës. Në lojë më kanë pëlqyer njerëzit që kanë qenë koherent në lojën e tyre, si Beniada pasi ishte një njeri që i qëndroi larg thashethemeve”, tha Arbëri.

Më shumë