Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Anëtari i KAS ndërpret seancën: Duhet të largoj makinën se policia bashkiake po vendos gjoba (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme është zhvilluar mbledhja e radhës e Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve (KAS), ku shqyrtohej ankimi i partive politike për zgjedhjet e 14 majit.

Mirëpo gjatë mbledhjes ka pasur dhe një moment të pazakontë, ku relatori ose anëtari i KAS, Ledio Braho ka ndërprerë seancën pasi policia bashkiake po vendoste gjoba. Dhe për disa minuta ai u largua nga mbledhja që të largonte makinën për mos u gjobitur.

“Na duhet ta ndërpresim për pesë minuta seancën, sepse Policia Bashkiake po vendos gjoba në një vend ku nuk vendosen gjobat, kështu që, duhet të lëvizim makinat”, tha Ledio Braho.

Më shumë