Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Ambulanca del nga rruga në aksin Lezhë-Milot, lëndohet pacienti dhe personeli mjekësor

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin Lezhë-Milot.

Bëhet me dije se një ambulancë në afërsi të fshatit Markatomaj, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një arë.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të plagosur 4 persona. Janë plagosur e sëmura, dy shoqërueset e saj dhe një infermier. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.

Më shumë