Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Aksident te Komuna e Parisit, makina kthehet përmbys në mes të rrugës

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme te Komuna e Parisit, ku një automjet është kthyer përmbys në mes të rrugës.

Në automjet ishte vetëm shoferi, i cili fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtime të rënda.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë