Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Aksident në Vlorë, makina bie në kanal, plagosen rëndë tre persona

Lajme të ngjashëm

Tre persona kanë mbetur të plagosur pasi një automjet ka dalën nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Vlorës te vendi i njohur si “Pusi i Mezinit”.

Në automjetin me targa greke që ka dalë nga rruga ndodheshin tre persona të cilët janë dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Më shumë