Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Aksident në Shkodër, vdes kalimtarja

Lajme të ngjashëm

Një grua është aksidentuar për vdekje mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kryebushat të rrethit të Shkodrës. Dyshohet se gruaja ishte kalimtare dhe është goditur nga një makinë duke kaluar rrugën.

Mësohet se pas aksidentit, autori i ngjarjes është larguar me shpejtësi nga vendi i aksidentit, duke e lënë viktimën në rrugë.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe zbulimin e identitetit të shoferit të automjetit që përplasi kalimtaren ndërkohë që ende nuk ka  bërë të ditur identitetin e viktmës.

Më shumë