Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Aksident në rrugën e Arbrit, drejtuesja e mjetit humb kontrollin dhe përplaset me barrierat anësore, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në rrugën e Arbrit.

Bëhet me dije se një makinë që drejtohej nga një grua, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat anësore të rrugës së Arbrit.

Drejtuesja e mjetit, rreth 40 vjeç është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë