Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Aksident në Maminas, përplasen tre makina, ambulanca në vendngjarje (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Dita e parë e fundjavës e gjen autostradën Tiranë – Durrës të ngjeshur me automjete që shpejtojnë për të kapur plazhin.

Mes fluksit të makinave përgjatë autostradës raportohet  për newsbomb.al një aksident mes tre automjeteve, fatmirësisht pa pasoja në njerëz, por vetëm dëme materiale. Tre automjete dy prej të cilave shqiptare dhe një me targa të kosovës, janë përplasur me njëra-tjetrën në vendin e quajtur “Maminas”, ashtu siç shihet edhe në video, raportohet se policia dhe një ambulancë ishte në vendngjarje për të bërë verifikimet e nevojshme dhe për të sqaruar situatën.

Ndërkohë që forcat e shtuara të policisë rrugore shihen përgjatë gjithë autostradës por mesa duket shoferët janë te pakujdesshëm duke u krijuar edhe situata të tilla. E.Mema/newsbomb.al

 

Më shumë