Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina kthehet përmbys, bllokohet trafiku

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme pranë QTU.

Sipas informacioneve, shoferi ka humbur kontrollin e makinës dhe si pasojë është përmbysur në autostradën Tiranë-Durrës.

Si pasojë e aksidentit, është krijuar trafik në këtë segment dhe dhjetëra makina janë bllokuar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjn e shkaqeve të aksidentit, ndërkohë deri më tani nuk dihet ende nëse ka të plagosur.

Më shumë