Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Aksident në aksin Thumanë-Milot, mjeti përplaset me barrierat mbrojtëse, shoferi niset në gjendje të rëndë drejt Traumës

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Thumanë-Milot.

Mësohet se një mjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat anësore të rrugës.

Si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit i cili është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës për të marrë ndihmë mjekësore më të specializuar.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Më shumë