Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Aksident i rëndë në Tiranë, një grua humb jetën pas përplasjes nga makina

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një gruaje është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një automjet ka përplasur shtetasen Age Beqiri, 58 vjeç, në zonën e “Laprakës” dhe për pasojë ajo ka humbur jetën. Mësohet se 58 vjeçarja ka ndërruar jetë në ambientet e spitalit, ku ishte transportuar me shpejtësi pas aksidentit.

Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit me targë “AA422MS”, shtetasin me iniciale A.C., ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. 

Më shumë