Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Aksident i rëndë në Shkodër, furgoni përplaset me motorçikletën

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi i një motorçiklete është plagosur rëndë pas përplasjes me një furgon në Han të Hotit, Shkodër.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të fshatit Shtoj i Ri për shkaqe ende të paqarta. Drejtuesi i motorit, pas përplasjes ka përfunduar poshtë furgonit duke pësuar dëmtime të shumta. Forcat e policisë dhe ambulanca janë nisur drjet vendngjarjes.

Më shumë